Продавець ТОВ «ТЕХНОБУД ІНВЕСТ» розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
95 відгуків
+380 (97) 920-20-20
Киевстар
+380 (99) 963-68-47
МТС

Шини Індустріальні та КГШ MICHELIN

Індустріальні шини призначені для особливих видів техніки, такої як: промислова та дорожньо-будівельна. Дуже багато індустріальних машин потребує спеціалізованих шинах. Індустріальними шинами, як правило, оснащені фронтальні, вилочні і телескопічні навантажувачі, бульдозери, самоскиди, грейдери, автокрани, скрепери, дорожні катки і підземна техніка. ТОВ «ТЕХНОБУД ІНВЕСТ» реалізує індустріальні шини та КГШ MICHELIN.

У суворих умовах роботи основним призначенням індустріальних шин є швидка перевезення особливо важких вантажів на різні відстані. Чому виникає потреба саме у спеціалізованих шинах? Оскільки звичайна шина не в змозі витримати впливу важких транспортних навантажень, внаслідок чого настає перегрів і передчасний знос гуми. Поріг можливого нагрівання в індустріальних шин набагато вище, ніж у звичайної гуми. Важливо вибираючи шину, орієнтуватися на планований обсяг робіт. Кожна індустріальна шина має свої технічні характеристики і призначена для певних умов експлуатації.

За призначенням (ISO-ETRTO-TRA-JATMA*)

Чотири основних категорій шин визначаються у відповідності з їх застосуванням,
приналежність до однієї з категорій вказана на боковині.

C - каток;

G - грейдер;

E - кар'єрний транспорт;

L - навантажувач або бульдозер.

Всередині цих категорій шини поділяються в залежності від глибини протектора і призначення шини:
позначені відповідною цифрою.
Вибір залежить від типу грунту і можливих умов експлуатації шини.
Буква "S" означає гладкий протектор шини; приклад - L5S.

1. Ребриста (нормальна глибина протектора); *ISO - Міжнародна організація по стандартизації
2. Тягова (нормальна глибина протектора); ETRTO: Європейська технічна організація
3. Нормальна (нормальна глибина протектора); з шин і дисків;
4. Глибока (deep tread); TRA: Асоціація з шин і дисків;
5. Дуже глибока (very deep tread); JATMA: Японська асоціація виробників
6. Флотация (нормальна глибина протектора). автомобільних шин.

По глибині протектора

Умовна глибина протектора "SUPER, D1, D2" - іноді вказана на боковині шини.

Разом

Також Мішлен використовує додаткові символи:
T = тягова, R = скельна, V = швидкісна, F = флотація, P = багатоцільова, S/R = гладка/скельна.
Приклад: L3T - нормальна глибина (L3; стандартний код);
Тягова (Т; код Мішлен).

Шини для промислової і дорожньо-будівельної техніки виготовляються з розрахунку на те, що такі машини будуть перевозити важкі вантажі на великі відстані. Дуже важливо, вибираючи індустріальні шини, звертати увагу на температурні обмеження гуми. Якщо перейти поріг допустимого нагріву, шини зношуються на початковому етапі експлуатації. Саме тому необхідно заздалегідь визначати обсяг робіт, який шини зможуть витримати не перегріваючись.

Є істотні відмінності індустріальних шин від сільськогосподарських?

З таким питанням можна зіткнутися у разі якщо досвід експлуатації індустріальної техніки невеликий, так як розмір шин може збігатися. На перший погляд суттєвою відмінністю виступає ціна, оскільки сільськогосподарські шини разюче коштують менше, ніж індустріальні. У багатьох відразу виникає бажання купити шини для кар'єрного трактора такі, які призначені для польового трактора. Але перше враження дуже оманливе.

У шин для сільськогосподарської техніки та індустріальної є різні завдання. Головним завданням польовий техніки є хороше зчеплення з грунтом, а також дбайливе ставлення шин до поверхні грунту. А у індустріальної машини є певні вимоги до гумі по міцності і витривалості, оскільки така техніка працює в суворих умовах.

Виробництво індустріальних шин спочатку вимагає більше ресурсів, оскільки в склад гуми входить штучний каучук з різними добавками (кожен виробник має свої ексклюзивні добавки). Завдяки такій гумі індустріальні шини мають серйозний запас зносостійкості і витримують колосальні навантаження, високі температури та інші екстремальні умови. Індустріальна гума має великий шар сталевого прогумованого корду, який виступає підсилюючим елементом під протекторним шаром.

У сільськогосподарських шин інші завдання і в їх виробництві використовуються інші технології. Головним параметром таких шин є відмінне зчеплення з землею і те, що вони не ушкоджують поверхню грунту. Якщо польову техніку оснастити індустріальними шинами, то в підсумку земля буде нещадно пошкоджена шинами, так як вони призначені для їзди в суворих умовах жорстких поверхонь. Виробники сельхозных шин жертвують міцністю і зносостійкістю, оскільки ці властивості не стоять в пріоритеті для таких шин.

Малюнок протектора також є відмінною рисою індустріальних шин від сільськогосподарських. В індустріальних шинах величезна різноманітність малюнків протектора, що безпосередньо залежить від умов роботи техніки, а в сільськогосподарських основні два малюнка – ялинка і струмочок.

Якщо Ви вибираєте індустріальні шини і намагаєтеся їх порівнювати з іншими різновидами шин, зверніться до професіоналів нашого магазину. Наші фахівці проінформують Вас про особливості різних шин і допоможуть з правильним вибором. Усвідомлений вибір індустріальних шин забезпечить Вас не тільки якісними шинами, але і продовжить термін експлуатації Вашої техніки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner